+48 22 5128 100  
info@il-pib.pl

Szachowa 1,
04-894 Warszawa

Bieżące wydarzenia

|
Paweł Woźniak

IGF 2021

W dniach 6-10 grudnia 2021r. Polska będzie gospodarzem światowego Szczytu Cyfrowego ONZ – IGF 2021. Spotkamy się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Staraliśmy się o to kilka lat i udało się. ONZ docenił nasze działania na arenie międzynarodowej. To tutaj zapadną najważniejsze decyzje dotyczące przyszłości przestrzeni cyfrowej.

Za organizację tego wydarzenia w Polsce odpowiada p. Krzysztof Szubert, Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. Europejskiej Polityki Cyfrowej oraz Pełnomocnik RP ds. Szczytu Cyfrowego ONZ - IGF 2021, reprezentujący Polskę na posiedzeniach IGF Multistakeholder Advisory Group (MAG), ONZ.

Zapraszamy Państwa do aktywnego udziału, to wyjątkowa okazja, żeby wziąć udział w tej ważnej, ogólnoświatowej dyskusji.  

IGF (Internet Governance Forum/Światowe Forum Zarządzania Internetem) to międzynarodowe spotkanie z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych, umożliwiające globalną dyskusję o rozwoju internetu. Jest miejscem wymiany myśli i doświadczeń w zakresie zarządzania internetem.

W Światowym Forum Zarządzania Internetem 2021 udział wezmą ustawodawcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele świata nauki i organizacji pozarządowych. Kilka tysięcy osób z całego globu będzie dyskutować o możliwościach i wyzwaniach stawianych przez internet, a także sposobach pełnego wykorzystania jego potencjału.

Polska będzie gospodarzem IGF po raz pierwszy.

Wszystko o IGF 2021 znajdziecie na stronie www.igf2021.pl.

Sugestie, pytania? Piszcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..