+48 22 5128 100  
info@il-pib.pl

Szachowa 1,
04-894 Warszawa

Bieżące wydarzenia

|
Paweł Woźniak

Zapraszamy do współpracy z Hub’em Innowacji Cyfrowych DIH5G – platformą wsparcia innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących technologie 5G.

Rozpoczynamy II turę pilotażowego naboru do DIH5G – udzielimy wsparcia biznesowo-technologicznego w zakresie zastosowania technologii 5G w rozwoju Państwa produktów, aplikacji, innowacji.

Modernizujesz sposób wytwarzania swoich produktów lub świadczenia usług? Opracowujesz nowe rozwiązania i chcesz wykorzystać technologie 5G w swoim biznesie? Zgłoś się do ośrodka innowacji cyfrowej DIH5G i uzyskaj kompleksowe wsparcie w formie usług technologiczno-biznesowych dostosowanych do Twoich potrzeb!

Szukamy polskich przedsiębiorstw i organizacji, które są zainteresowane możliwościami technologii 5G dla rozwoju swoich rozwiązań biznesowych.

Przyjmowanie zgłoszeń trwa od 9 listopada 2020 roku. Formularz zgłoszeniowy znajdziesz TUTAJ.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z aplikowaniem - skontaktuj się z nami na DIH5GCommunity! lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W ramach projektu oferujemy:

  • dostęp do sieci pilotażowej 5G
  • pomoc w adaptacji technologii
  • szkolenia, mentoring, doradztwo technologiczne i biznesowe, w tym projektowanie systemów antenowych, urządzeń IoT; budowa modeli biznesowych, audyty innowacyjności
  • pośrednictwo między przedsiębiorstwami będącymi klientami a dostawcami technologii 5G
  • wsparcie dla MŚP i dużych przedsiębiorstw w pozyskiwaniu środków finansowych.