+48 22 5128 100  
info@il-pib.pl

Szachowa 1,
04-894 Warszawa

Bieżące wydarzenia

|
Anna Maraszek

Wielkimi krokami zbliża się ósma edycja CodeWeek, czyli Europejskiego Tygodnia Kodowania – w tym roku świętujemy w dniach 10-25 października!

CodeWeek to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. Akcja organizowana jest na terenie całej Europy i dedykowana wszystkim, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować przygodę z programowaniem. Polska świetnie sobie radzi w tym wyścigu – dwa lata temu zajęliśmy trzecie miejsce na podium, w ubiegłym roku – już drugie, więc nikogo chyba nie zdziwi, że w tym roku także marzy nam się miejsce w czołówce.

Jak wziąć udział w Europejskim Tygodniu Kodowania? Wystarczy zgłosić swoje wydarzenie na stronie www.codeweek.eu/ Proces rejestracji zajmuje tylko kilka minut. Jest niezbędny, aby organizowana przez Państwa inicjatywa została wliczona do puli wydarzeń odbywających się w Polsce.

Nie warto z tym zwlekać - na organizatorów 1000 pierwszych wydarzeń online czekają wyjątkowe nagrody. Więcej informacji o konkursie i jego zasadach znajdziecie na koduj.gov.pl.