+48 22 5128 100  
info@il-pib.pl

Szachowa 1,
04-894 Warszawa

Bieżące wydarzenia

|
Paweł Woźniak

Zapraszamy do współpracy w ramach DIH5G – platformy wsparcia innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących technologie 5G.

Modernizujesz sposób wytwarzania swoich produktów lub świadczenia usług? Opracowujesz nowe rozwiązania i chcesz wykorzystać technologie 5G w swoim biznesie? Zgłoś się do ośrodka innowacji cyfrowej DIH5G i uzyskaj kompleksowe wsparcie w formie usług technologiczno-biznesowych dostosowanych do Twoich potrzeb!

Szukamy polskich przedsiębiorstw i organizacji, które są zainteresowane możliwościami technologii 5G dla rozwoju swoich rozwiązań biznesowych.

Rozpoczynamy I turę przyjmowania zgłoszeń do DIH5G – udzielimy wsparcia biznesowo-technologicznego w zakresie zastosowania technologii 5G w rozwoju Państwa produktów, aplikacji, innowacji. Efektem będzie nawiązanie współpracy z wybranymi podmiotami. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 14 października 2020 roku. Formularz zgłoszeniowy znajdziesz TUTAJ.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z aplikowaniem - skontaktuj się z nami na DIH5GCommunity! lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W ramach projektu oferujemy:

  • współpracę z najlepszymi ekspertami,
  • demonstracje sieci 5G,
  • pakiety usług biznesowo-technologicznych w zakresie m.in.: testowania prototypowych rozwiązań technicznych i biznesowych w środowisku sieci pilotażowej 5G, modelowania biznesowego, doradztwa technologicznego, szkoleń technologicznych, scenariuszy wdrażania na rynek technologii cyfrowych, pozyskiwania dodatkowego wsparcia finansowego.