+48 22 5128 100  
info@il-pib.pl

Szachowa 1,
04-894 Warszawa

Bieżące wydarzenia

|
Paweł Woźniak

Instytut Łączności po raz kolejny objął patronatem honorowym konferencję branży radiokomunikacyjnej RadioEXPO. Tegoroczna edycja odbędzie się 3 i 4 października w Warszawie.

RadioEXPO to największe wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej w branży radiokomunikacyjnej. Konferencja stanowi okazję do prezentacji najnowszych rozwiązań i dyskusji nad postępującą transformacją cyfrową oraz wpływem nowoczesnych technologii łączności na służby bezpieczeństwa publicznego czy biznes. Jest skierowana przede wszystkim do specjalistów odpowiedzialnych za utrzymanie systemów łączności radiowej w administracji i służbach bezpieczeństwa publicznego, koordynatorów zespołów ratowniczych, przedstawicieli firm z branży energetycznej, transportowej, logistycznej i wszystkich organizacji wykorzystujących lub planujących wykorzystywać profesjonalne systemy łączności radiowej w codziennej pracy. Wydarzenie organizowane jest już po raz piąty.

Oprócz wystąpień konferencyjnych organizatorzy przewidzieli również część wystawienniczą, gdzie swoje rozwiązania zaprezentują producenci sprzętu.

Szczegółowe informacje o RadioEXPO 2018 dostępne są na stronie http://radioexpo.pl/